| Tip | Zigbee Bridge |
| Numar produse | ZB Bridge-P |
| Wireless | Zigbee 3.0 / Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Alimentare | 5V (1A max) |
| Dimensiuni | 62×62×20 mm |
| Greutate | 73g |
| Temperatura de operare | -10°C pana la 40°C |
| Control aplicatie | eWeLink |
| Zigbee | Da |
| Functii | Automatizari, Scene de securitate, Moduri personalizabile |