| Tip | Cooler |
| Diagonala max. | Pana la 17 inch |
| Numar ventilatoare | 2 |
| Dimensiune ventilator | 50 mm |
| USB | Pentru alimentare |
| Dimensiuni | 118.5 x 96.5 x 106 mm |
| Greutate | 0.326 kg |
| Altele | Include boxe 2 boxe stereo (frecventa de raspuns: 270Hz-20Khz) |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Zgomot ventilator max | 21.56 dBA |
| Viteza de rotatie | 2500 rpm |
| Tip alimentare | USB |
| Difuzoare | Da |