| Intel LGA 1150 | Da |
| Intel LGA 1151 | Da |
| Intel LGA 1155 | Da |
| Intel LGA 1156 | Da |
| Intel LGA 1200 | Da |
| Intel LGA 2011-3 | Da |
| Intel LGA 2066 | Da |
| Intel LGA 1700 | Da |
| AMD AM4 | Da |
| AMD AM5 | Da |
| Tip racire | Lichid |
| Racire | Activ |
| Bearing ventilator | Fluid Dynamic Bearing |
| Numar ventilatoare | 2 |
| Dimensiune ventilator | 120 mm |
| Viteza de rotatie ventilator | 1850 rpm |
| Conector ventilator | 4 pin3-pin(+5V-D-G) |
| PWM ventilator | Da |
| Flux aer | 70.39 CFM |
| Nivel zgomot ventilator | 27 dB |
| Presiune aer | 2.64 mmHâ‚‚O |
| Viteza de rotatie pompa | 3300 rpm |
| Nivel zgomot pompa | 23 dB |
| Iluminare LED | RGB |