| Tip carcasa | Micro ATX |
| Culoare | Negru |
| Bays 2.5 interne | 2 |
| Bays 3.5 interne | 1 |
| Bays 5.25 | 1 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 325 x 95 x 295 mm |
| Suport radiator | x4 |
| Inaltime cooler CPU | 45 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 230 mm (Max) |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| 3.5 mm jack | 2 |