| Programe predefinite | 8 programe de preparare |
| Tip panou de comanda | electronic |
| Deschidere usa | cu maner |
| Capacitate | 20 L |
| Functii | 5 nivele de putere; ceas digital + timer 60 minute; dezghetare in functie de greutate; dezghetare in functie de timp; lumina interioara; semnal sonor de terminare a programului |
| Culoare | negru + argintiu |
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 5 |
| Latime | 45.6 cm |
| Adancime | 35.3 cm |
| Inaltime | 26.4 cm |
| Greutate | 10.5 kg |