| Utilizare | Incorporabil |
| Tip cuptor | Electric |
| Design | Negru, inox |
| Tip inchidere usa | Usa cu deschidere pe balama |
| Tip alimentare | Electric |
| Material usa | Inox |
| Material interior | Emailat |
| Tip panou de comanda | Tactil |
| Deschidere usa | Maner |
| Accesorii incluse | 1 x tava emailata, 1 x gratar combi, 1 x tava universala |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 67 L |
| Putere | 3600 W |
| Temperatura maxima | 300 °C |
| Autocuratare | Pirolitica |
| Mod incalzire | Convectie, microunde |
| Numar programe | 19 |
| Inaltime | 59,5 cm |
| Latime | 59,4 cm |
| Adancime | 54,8 cm |
| Greutate | 44 kg |
| Lungime cablu | 120 cm |