| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Aspirare |
| Aspirator Vertical | Da |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip suprafata | Suprafete dure, covoare |
| Tehnologie | Ciclonic |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 3.76 kg |
| Putere | 27 W |
| Autonomie acumulator | pana la 30 minute |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Capacitate colectare | 0.5 L |
| Nivel zgomot | 75 dB |