| Tip Alimentare | Electrica / Gaz |
| Numar Arzatoare | 4 |
| Pozitionare Butoane | Frontal |
| Aprindere | Electrica |
| Gratar | Da |
| Incorporabila | Da |
| Arzator Mare | 1 |
| Arzator Normal | 2 |
| Putere Arzator Mare | 2.9 kW |
| Putere Arzator Normal | 1.9 kW |
| Dimensiuni | 58 x 51 cm |
| Greutate | 9.2 kg |
| Culoare | Negru |
| Arzator Mic | 1 |
| Putere Arzator Mare Electric | 1 kW |
| Afisaj Electronic | Nu |
| Lungime cablu de alimentare | 1.1 m |
| Material | Sticla |
| Functii | Aprindere electrica integrata |
| Panou Comanda | Mecanic |
| Tensiune Alimentare | 220 - 240 V |
| Tip Plita | Standard |