| Model | TSA3231 |
| Tip | Aparate pentru pizza |
| Putere maxima | 1200 W |
| Accesorii | două spatule din oțel |
| Sistem de siguranta | protecție împotriva supraîncălzirii |
| Termostat reglabil | 80°C - 400°C |
| Control | control prin butoane |
| Timer | până la 15 minute |
| Dimensiuni | 350 x 370 x 165 mm |
| Caracteristici | fereastră de supraveghere |
| Temperatura | 80°C - 400°C |
| Suprafata gatire | piatră |
| Alimentare | 220 ~ 240 V; 50/60 Hz |
| Lungime cablu | 90 cm |