| Model | HCE-S37WH |
| Tip | Cuptor electric |
| Putere maxima | 1650 W |
| Capacitate | 37 L |
| Accesorii | 1x Grila gratar 1x Tava de coacere |
| Afisaj | Nu |
| Tipuri de gatire | Grill Coacere |
| Termostat reglabil | Da |
| Control | Mecanic |
| Dimensiuni | 53.2 x 45.9 x 33.2 cm |
| Caracteristici | Iluminare Timer Termostat Semnal acustic |
| Functii | Grill Coacere |
| Carcasa termoizolanta | Da |
| Alimentare | 220 V - 240 V |