| Porturi | 48x RJ454x SFP+ |
| Numar porturi | 48x RJ-454x SFP+ |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| PoE | Da, 48 porturi PoE+ |
| Alimentare | 100 - 240VAC, 50/60HZ |
| Dimensiuni | 445 x 288 x 44 mm |
| Greutate | 5.43 kg |
| Montare in rack | Da |
| Functii LED | Link/Act, PoE, Speed |
| Memorie Buffer | 3 MB |
| Memorie | RAM: 1 GBFlash: 512 MB |
| PoE Budget | 375 W |
| Routing/Switch Fabric | 176 Gbps |
| Procesor | Dual-core ARM 1.4 GHz |