| Tip | Home |
| Numar produse | 1 |
| Porturi LAN | 4x LAN |
| Porturi WAN | 1x WAN |
| Porturi LAN/WAN | 10/100/1000 Mbps |
| Frecventa | 2.4 / 5 GHz |
| Standarde | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Viteza transfer wireless | 2.4 GHz - 574 Mbps_x000D_||5 GHz - 2402 Mbps |
| Alimentare | 110-240V, 50/60Hz |
| DNS | DynDns |
| Dimensiuni | 205 x 125 x 35 mm |
| Greutate | 500 g |
| Dual Band | Da |
| WiFi 5 | Da |
| WiFi 6 | Da |
| Tip antena | Interna |