| Tip | Cooler |
| Diagonala max. | Pana la 14 inch |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Dimensiune ventilator | 140 mm |
| Iluminare LED | Blue LED |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Zgomot ventilator max | 21 dBA |
| Viteza de rotatie | 1000 rpm |
| Flux aer | 47.35 CFM |
| Voltaj | 5 V |
| Tip alimentare | USB |