| Intel LGA 1700 | Da |
| AMD AM4 | Da |
| AMD AM5 | Da |
| Tip racire | Aer |
| Racire | Activ |
| Bearing ventilator | Fluid Dynamic Bearing |
| Numar heatpipe-uri | 4 |
| Dimensiune heatpipe | 6 mm |
| Inaltime | 159 mm |
| Numar ventilatoare | 2 |
| Dimensiune ventilator | 120 mm |
| Viteza de rotatie ventilator | 200 - 1800 RPM |
| Conector ventilator | 4 pin3-pin(+5V-D-G) |
| PWM ventilator | Da |
| Flux aer | 56.32 CFM |
| Greutate | 890 g |
| Presiune aer | 2.20 mmH2O |
| Dimensiuni generale | 159 x 126 x 54 mm |