| Intel LGA 1700 | Da |
| AMD AM4 | Da |
| AMD AM5 | Da |
| Tip racire | Lichid |
| Racire | Activ |
| Bearing ventilator | Fluid Dynamic |
| Numar ventilatoare | 3 |
| Dimensiune ventilator | 120 mm |
| Viteza de rotatie ventilator | 600-3000 rpm |
| Conector ventilator | 4 pin |
| PWM ventilator | Da |
| Flux aer | 77 cfm131 m³/h |
| Presiune aer | 6.9 mmH20 |
| Dimensiuni radiator | 398 x 120 x 38 mm |
| Viteza de rotatie pompa | 800-2800 rpm |