| Intel LGA 1150 | Da |
| Intel LGA 1151 | Da |
| Intel LGA 1155 | Da |
| Intel LGA 1156 | Da |
| Intel LGA 1200 | Da |
| Intel LGA 1700 | Da |
| AMD AM4 | Da |
| AMD AM5 | Da |
| Tip racire | Lichid |
| Racire | Activ |
| Bearing ventilator | Hydro |
| Numar ventilatoare | 3 |
| Dimensiune ventilator | 120 mm |
| Viteza de rotatie ventilator | 600 - 2400 rpm |
| Conector ventilator | 4 pin3-pin(+5V-D-G) |
| PWM ventilator | Da |
| Flux aer | 72.04 CFM |
| Greutate | 1716 g |
| Nivel zgomot ventilator | 38.71 db |
| Presiune aer | 3.48 mmH2O |
| Dimensiuni radiator | 402 x 120 x 27 mm |
| Iluminare LED | RGB |