Cooler Deepcool LT720 ARGB White
| Intel LGA 1150 | Da |
| Intel LGA 1151 | Da |
| Intel LGA 1155 | Da |
| Intel LGA 1156 | Da |
| Intel LGA 1200 | Da |
| Intel LGA 2011-3 | Da |
| Intel LGA 2066 | Da |
| Intel LGA 1700 | Da |
| AMD AM4 | Da |
| AMD AM5 | Da |
| AMD TR4 | Da |
| Tip racire | Lichid |
| Racire | Activ |
| Bearing ventilator | Fluid Dynamic Bearing |
| Numar ventilatoare | 3 |
| Dimensiune ventilator | 120 mm |
| Viteza de rotatie ventilator | 500 - 2250 RPM |
| Conector ventilator | 4 pin |
| PWM ventilator | Da |
| Flux aer | 85.85 CFM |
| Greutate | 1856 g |
| Nivel zgomot ventilator | 32.9 dB |
| Dimensiuni generale | 402 x 120 x 27 mm |
| Viteza de rotatie pompa | 3100 RPM±10% |
| Conector pompa | 3 pin |
| Nivel zgomot pompa | 19 dB |