Cooler procesor Deepcool AK400 Digital RGB White
| Intel LGA 1150 | Da |
| Intel LGA 1151 | Da |
| Intel LGA 1155 | Da |
| Intel LGA 1156 | Da |
| Intel LGA 1200 | Da |
| Intel LGA 1700 | Da |
| AMD AM4 | Da |
| AMD AM5 | Da |
| Tip racire | Aer |
| Racire | Activ |
| Bearing ventilator | Fluid Dynamic Bearing |
| Numar heatpipe-uri | 4 |
| Dimensiune heatpipe | 6 mm |
| Inaltime | 156 mm |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Dimensiune ventilator | 120 mm |
| Viteza de rotatie ventilator | 500 - 1850 RPM |
| Conector ventilator | 4 pin3-pin(+5V-D-G) |
| PWM ventilator | Da |
| Flux aer | 68.99 CFM |
| Greutate | 695 g |
| Nivel zgomot ventilator | ≤29 dBA |
| Presiune aer | 2.19mmH2O |
| Dimensiuni generale | 156 x 126 x 97 mm |
| Informatii suplimentare | Digital status screen: necesita conector USB 2.0 intern liber pe placa de baza |
| Alimentare | 12 V |
| Iluminare LED | RGB |