| Intel LGA 1150 | Da |
| Intel LGA 1151 | Da |
| Intel LGA 1155 | Da |
| Intel LGA 1156 | Da |
| Intel LGA 1200 | Da |
| Intel LGA 2011 | Da |
| Intel LGA 2011-3 | Da |
| Intel LGA 2066 | Da |
| AMD AM2 | Da |
| AMD AM2+ | Da |
| AMD AM3 | Da |
| AMD AM3+ | Da |
| AMD AM4 | Da |
| AMD AM5 | Da |
| AMD FM1 | Da |
| AMD FM2 | Da |
| AMD FM2+ | Da |
| AMD TR4 | Da |
| AMD SP3 | Da |
| AMD sWRX8 | Da |
| Tip racire | Lichid |
| Racire | Activ |
| Numar ventilatoare | 3 |
| Dimensiune ventilator | 120 mm |
| Viteza de rotatie ventilator | 600-2200 RPM |
| Flux aer | 93.4 CFM |
| Nivel zgomot ventilator | 36.6 dB |
| Dimensiuni radiator | 394 x 120 x 28 mm |
| Iluminare LED | A-RGB |