| Intel LGA 1150 | Da |
| Intel LGA 1151 | Da |
| Intel LGA 1155 | Da |
| Intel LGA 1156 | Da |
| Intel LGA 1200 | Da |
| Intel LGA 1700 | Da |
| AMD AM4 | Da |
| AMD AM5 | Da |
| Tip racire | Lichid |
| Racire | Activ |
| Bearing ventilator | Hydro |
| Numar ventilatoare | 2 |
| Dimensiune ventilator | 120 mm |
| Viteza de rotatie ventilator | 600 - 2000 RPM |
| Conector ventilator | 4 pin3-pin(+5V-D-G) |
| PWM ventilator | Da |
| Nivel zgomot ventilator | 29.7 dB |
| Presiune aer | 2.01 mmH2O |
| Dimensiuni radiator | 277 x 120 x 27 mm |
| Viteza de rotatie pompa | 3000 RPM |
| Iluminare LED | RGB |