| Tip | Cooler |
| Diagonala max. | Pana la 15.6 inch |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Dimensiune ventilator | 140 mm |
| USB | 1 |
| Dimensiuni | 340 x 250 x 25 mm |
| Greutate | 0.575 kg |
| Altele | Hydro Bearing ||Design anti-alunecare||Alimentare prin USB |
| Culoare | Negru |
| Material | Mesh metalic + Plastic |
| Zgomot ventilator max | 21.6 dBA |
| Viteza de rotatie | 1000 rpm |
| Flux aer | 46.11 CFM |
| Voltaj | 5V |
| Tip alimentare | USB |