| Tip | Cooler |
| Diagonala max. | Pana la 16 inch |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Dimensiune ventilator | 120 mm |
| Dimensiuni | 350 x 260 x 32 mm |
| Greutate | 0.62 kg |
| Altele | Pozitie ajustabila in 4 unghiuri: 15, 30, 60 grade |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal + Plastic |
| Zgomot ventilator max | 28 dBA |
| Viteza de rotatie | 1200 rpm |
| Flux aer | 38 CFM |
| Voltaj | 5 V |
| Tip alimentare | USB |