| Modalitati gatire | microunde cu grill |
| Programe predefinite | 8 programe automate |
| Tip panou de comanda | digital |
| Capacitate | 20 L |
| Material interior | otel inoxidabil |
| Continut pachet | platou rotativ |
| Culoare | alb |
| Putere | 700 W |
| Putere grill | 1000 W |
| Latime | 17.8 cm |
| Adancime | 13.2 cm |
| Inaltime | 10.3 cm |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |