| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Residential |
| Modalitati gatire | Grill |
| Tip panou de comanda | Touch |
| Deschidere usa | Push |
| Material interior | Spring steel |
| Functii | Defrost function |
| Culoare | Alb |
| Putere | 900 W |
| Putere grill | 1000 W |
| Trepte putere | 8 |
| Consum energie electrica | 1400 W |
| Latime | 595 mm |
| Adancime | 377 mm |
| Inaltime | 388 mm |
| Greutate | 18000 g |
| Diametru platou rotativ | 270 mm |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 560 mm x 550 mm x 380 mm |
| Lungime cablu | 1 m |