| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Residential |
| Programe predefinite | 8 programe automate |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Deschidere laterala |
| Capacitate | 20 L |
| Material interior | Inox |
| Functii | Decongelare automata, iluminare interioara, start rapid, siguranta pentru copii |
| Culoare | Negru |
| Putere | 800 W |
| Putere grill | 1000 W |
| Trepte putere | 5 |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 33.3 cm |
| Inaltime | 38.8 cm |
| Greutate | 18.5 kg |
| Diametru platou rotativ | 245 mm |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 300 mm |