| Utilizare | Residential |
| Modalitati gatire | Radiant |
| Tip panou de comanda | Button |
| Capacitate | 32 L |
| Material interior | Ceramic |
| Functii | Ceramic interior, triple microwave distribution, energy-saving mode, simplified control panel, elegant design |
| Continut pachet | Roller Ring |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1000 W |
| Latime | 51.7 cm |
| Adancime | 42.4 cm |
| Inaltime | 29.7 cm |
| Greutate | 20 kg |