| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Microunde |
| Modalitati gatire | Grill, Microunde |
| Tip panou de comanda | Rotativ, Touch |
| Deschidere usa | Buton |
| Capacitate | 20 L |
| Material interior | Inox |
| Functii | Grill, Functia de decongelare, Functia de mentinere cald, Functia de reincalzire |
| Culoare | Negru, Inox |
| Putere | 800 W |
| Putere grill | 1000 W |
| Trepte putere | 6 |
| Consum energie electrica | 1200 W |
| Latime | 594 mm |
| Adancime | 349 mm |
| Inaltime | 390 mm |
| Greutate | 14050 g |
| Diametru platou rotativ | 245 mm |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 560 mm x 378 mm x 360 mm |
| Lungime cablu | 1.35 m |