| Tip cuptor | Cuptor incorporabil |
| Design | Inox |
| Tip inchidere usa | Usa cu deschidere moale |
| Tip alimentare | Electric |
| Material usa | Inox |
| Material interior | Otel emailat |
| Tip panou de comanda | Tactil |
| Deschidere usa | Usa plianta |
| Accesorii incluse | 1 x tava emailata, 1 x gratar combinat, 1 x tava universala |
| Culoare | Inox |
| Eficienta energetica | Clasa A+ |
| Capacitate | 71 L |
| Temperatura maxima | 275 °C |
| Autocuratare | Pyrolytic self-cleaning |
| Functii de gatire | Oven assistant, multipoint roasting thermometer |
| Mod incalzire | 4D hot air |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.6 cm |
| Adancime | 54.8 cm |
| Greutate | 39.8 kg |
| Lungime cablu | 120 cm |