| Tip cuptor | electric |
| Design | încorporat |
| Tip inchidere usa | standard |
| Tip alimentare | electric |
| Material usa | metal |
| Material interior | |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | standard |
| Culoare | negru |
| Eficienta energetica | Clasa A+ |
| Capacitate | 71 L |
| Temperatura maxima | 275 °C |
| Autocuratare | da |
| Mod incalzire | încălzire rapidă |
| Numar programe | 10 |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.4 cm |
| Adancime | 54.8 cm |
| Greutate | 36 kg |