| Tip incastrare | Incorporabila |
| Tip Hota | Incorporabila |
| Material | Inox |
| Eficienta Energetica | A |
| Numar Motoare | 1 |
| Trepte Putere | 3 |
| Filtru | Aluminiu |
| Tip Filtru | Lavabil |
| Debit Maxim de Aer Absorbit | 600 m3/h |
| Nivel de zgomot | 54 / 68 / 74 dB |
| Control | Mecanic |
| Lampa Iluminare | LED |
| Dimensiuni | 59.8 x 30 cm |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar Filtre | 2 |
| Metoda De Ventilatie | Recirculare / Evacuare |
| Design | Telescopica |
| Culoare | Gri |
| Altele | Diametru burlan de aerisire 150 mm |
| Lungime Cablu | 1.4 m |