| Tip | Espressor automat |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
| Utilizare | Pentru acasă |
| Tip bautura | Cafea, Espresso, Lungo |
| Numar produse preparate | 4 |
| Sistem spumare lapte | Da |
| Numar duze cafea | 1 |
| Trepte de macinare rasnita | Reglabil |
| Trepte temperatura | Reglabil |
| Material carcasa | Plastic |
| Material rasnita | Oțel inoxidabil |
| Functii | Auto power off, Anti-scale system, Doppio+ making |
| Culoare | Negru, Argintiu |
| Putere | 1450 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 L |
| Capacitate compartiment cafea | 250 g |
| Latime | 240 mm |
| Adancime | 440 mm |
| Inaltime | 360 mm |
| Greutate | 9.2 kg |
| Inaltime maxima ceasca | 142 mm |