| Tip | Espressor automat |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
| Utilizare | Automat |
| Tip bautura | Cafea |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Da |
| Numar duze cafea | 1 |
| Trepte de macinare rasnita | 5 |
| Tip display | Digital |
| Material carcasa | Plastic |
| Material rasnita | Otel inoxidabil |
| Functii | Funcție de spumare, Funcție de curățare automată |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1500 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.7 L |
| Capacitate compartiment cafea | 250 g |
| Capacitate rezervor lapte | 0.5 L |
| Capacitate recipient reziduuri | 15 pungi |
| Latime | 35.5 cm |
| Adancime | 28 cm |
| Inaltime | 42.5 cm |
| Greutate | 10.74 kg |
| Inaltime maxima ceasca | 15 cm |