| Model | ETA321590000 |
| Gama | Spesso II |
| Tip | Blender |
| Putere | 1200 W |
| Trepte de viteza | 6 |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Capacitate bol | 600 ml |
| Material bol | Plastic |
| Carcasa | Inox |
| Lame | Inox |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Culoare | Negru |
| Alimentare | Rețea |
| Dimensiuni | 7.0 cm x 41.0 cm x 8.5 cm |
| Greutate | 1.56 kg |
| Functii | Amestecare, batere, tocare |
| Mod de operare | Electric |
| Material lama | Inox |