| Tip | Rucsac |
| Diagonala maxima notebook | 15.6 inch |
| Dimensiuni externe | 460 x 340 x 210 mm |
| Dimensiuni interne | 395 x 270 x 35 mm |
| Culoare | Negru |
| Modele suportate | Toate tipurile de notebook/netbook/ultrabook cu diagonala de pana la 15.6 inch |
| Greutate | 1.6 kg |
| Caracteristici | Buzunare interioare si exterioare foarte spatioase.||Buzunar suplimentar pentru accesorii. |
| Altele | Interiorul este captusit cu material care protejeaza computerul de posibile daune. |