| Model | G3Ferrari G20113 |
| Putere | 2200 W |
| Trepte de viteza | 6 viteze |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Capacitate bol | poate lucra pana la 4kg de ingrediente |
| Material bol | otel inoxidabil |
| Culoare | Gri |
| Alimentare | AC 220-240V ~ 50/60Hz |
| Sistem de siguranta | switch de siguranta |
| Sistem anti-alunecare | picioare antiderapante |