| Incalzire | 7100 W |
| Agent de racire | R32 |
| Functii | Racire Incalzire Ventilatie Dezumidificare Auto Restart Mod Auto 8°C Heating Functie I Feel Mod Economy |
| Greutate unitate exterioara | 42 kg |
| Zgomot unitate exterioara | 64 dB |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Putere consumata la racire | 2060 W |
| Flux de aer racire | 1100 m3/h |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Putere consumata la incalzire | 2150 W |
| Flux de aer incalzire | 1100 m3/h |