| Greutate | 25.30 kg |
| Lungime | 1459.2 mm |
| Latime | 837.1 mm |
| Inaltime | 38.9 mm |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 59 kWh |
| Putere consumata | 59 W |
| Diagonala | 64.5 inch |
| Tehnologie display | VA |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Luminozitate | 500 cd/m² |
| Timp de raspuns | 6.5 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178°/178° |
| Contrast tipic | 5000:1 |
| Dimensiune punct | 68 ppi |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Porturi video | 3x HDMI 2.0, 2x USB-A 2.0 |
| Porturi audio | 1x 3.5mm jack Line-Out, 1x 3.5mm jack Line-In |
| Data ports | 1x serial via RJ-45 (RS-232), 1x serial (RS-232), 1x IR-In 3.5mm |
| Functii speciale | Control de la distanta inclus |
| Montare pe perete | VESA 400x400 |