| Tehnologie printare | Ciss |
| Mod printare | Color |
| Functii principale | Print, Scan, Copy |
| Format general imprimanta | A4 |
| Consumabil pachet | Pachetul contine cartuse (BK: 7500 Pagini, C/M/Y: 5000 Pagini) |
| Cablu USB inclus | NU |
| Culoare | Negru |
| Consumabile compatibile | Cartus BTD100 Black BTD100BK (7500 Pagini) Cartus BTD100 Cyan BTD100C (5000 Pagini) Cartus BTD100 Magenta BTD100M (5000 Pagini) Cartus BTD100 Yellow BTD100Y (5000 Pagini) Cartus BTD100 Color Value Pack (Cyan/Magenta/Yellow) BTD100CLVAL (5000 Pagini) |
| Format scanner | Flatbed |
| Rezolutie scanare (DPI) | 1200 x 2400 dpi||19200 x 19200 dpi (folosind driver-ul WIA, numai pentru Windows) |
| Functii scanner | Tip scaner: Contact image sensor (CIS) Formate fisiere suportate: PDF, JPEG, TIFF |
| Viteza de copiere monocrom | 11 ipm |
| Viteza de copiere color | 3.5 ipm |
| Rezolutie copiere (DPI) | 1200 x 1800 |
| Parametrii zoom | 25 - 400% |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 150 |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 50 (Hartie simpla, 80 g/m²) |
| Capacitate memorie | 128 MB |
| Putere consumata | Copiere: Aproximativ 16 W Pregatita: Aproximativ 2.5 W Repaus: Aproximativ 0.6 W |
| Sistem de operare compatibil | Windows 10, 11, Server 2016, 2019, 2022 Mac OS v12, v13, v14 (drivere Mac nu sunt furnizate, necesita utilizarea AirPrint) |
| Nivel zgomot | 55 dB (A) |
| Greutate | 6.3 kg |