| Tip produs | Imprimantă |
| Tehnologie printare | Laser |
| Mod printare | Monocrom |
| Utilizare | Birou |
| Functii principale | Printare |
| Format general imprimanta | A4 |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Ciclu de lucru maxim (pagini/luna) | 30,000 |
| Viteza de printare monocrom | 27 pagini/minut |
| Rezolutie printare (DPI) | 600 x 600 |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 250 |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 100 |
| Capacitate memorie | 512 MB |
| Putere consumata | 380 W |
| Sistem de operare compatibil | Windows, macOS, Linux |
| Greutate | 9.5 kg |
| Lungime | 385 mm |
| Latime | 370 mm |
| Inaltime | 250 mm |