| Tehnologie printare | Ciss |
| Mod printare | Color |
| Functii principale | Print, Scan, Copy |
| Format general imprimanta | A4 |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Functii speciale | Timp de imprimare a primei pagini (imprimanta pregatita / simplex): pana la 5.5 secunde (monocrom), pana la 7 secunde (color) |
| Continut pachet | Pachetul contine 4 cartuse starter (1x Black si 1x Cyan/Magenta/Yellow) |
| Tip display | LCD, Color, Touchscreen |
| Dimensiune display | 2.7" (6.9 cm) |
| Cablu USB inclus | NU |
| Consumabile compatibile | Recipient cerneala GI-46 Black 4411C001AA (170 ml) Recipient cerneala GI-46 Cyan 4427C001AA (135 ml) Recipient cerneala GI-46 Magenta 4428C001AA (135 ml) Recipient cerneala GI-46 Yellow 4429C001AA (135 ml) Cartus de intretinere MC-G01 4628C001AA |
| Rezolutie printare (DPI) | 600 x 1200 dpi |
| Format scanner | DADF |
| Rezolutie scanare (DPI) | 1200 x 1200 dpi |
| Viteza de copiere monocrom | 22.2 ipm |
| Viteza de copiere color | 12.2 ipm |
| Parametrii zoom | DADF |
| Putere consumata | Copiere: 21 W Standby: 0.9 - 1.5 W |
| Sistem de operare compatibil | Windows 7 SP1, 8.1, 10, 11, Server 2008 R2 SP1, Server 2012 R2, Server 2016, Server 2019, Server 2022, Server 2025 macOS Big Sur 11.7.6 - macOS Sequoia 15 Chrome OS iOS®, iPadOS, Android™ |
| Nivel zgomot | 49 dB (A) |