| Tehnologie printare | InkJet |
| Mod printare | Color |
| Functii principale | Print, Scan, Copy, Fax |
| Format general imprimanta | A3 |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Continut pachet | Pachetul nu contine cartuse |
| Tip display | LCD Color, Touchscreen |
| Dimensiune display | 12.7 cm |
| Ciclu de lucru maxim (pagini/luna) | 75.000 |
| Volum recomandat de printare (pagini/luna) | 500 - 5000 |
| Cablu USB inclus | Pachetul nu contine cablu USB |
| Culoare | Alb-Gri |
| Consumabile compatibile | Cartus T13X1 Black C13T13X140 (5800 Pagini) Cartus T13X2 Cyan C13T13X240 (4600 Pagini) Cartus T13X3 Magenta C13T13X340 (4600 Pagini) Cartus T13X4 Yellow C13T13X440 (4600 Pagini) Cartus T14B1 Black C13T14B140 (11500 Pagini) Cartus T14B2 Cyan C13T14B240 (8000 Pagini) Cartus T14B3 Magenta C13T14B340 (8000 Pagini) Cartus T14B4 Yellow C13T14B440 (8000 Pagini) Maintenance box C13T671400 (90000 Pagini) Standard Cassette Maintenance Roller C13S210048 Optional Cassette Maintenance Roller C13S210049 |
| Viteza de printare monocrom | 13 ppm |
| Viteza de printare color | 13 ppm |
| Rezolutie printare (DPI) | 4800 x 1200 dpi |
| Format scanner | DADF |
| Rezolutie scanare (DPI) | Flatbed: 600 x 2400 dpi, ADF: 600 x 600 dpi |
| Functii scanner | Formate iesire: JPEG, TIFF, PDF||Scaner cu Contact image sensor (CIS) |
| Viteza de copiere monocrom | 22 ipm |
| Viteza de copiere color | 21 ipm |
| Rezolutie copiere (DPI) | 600 x 1200 dpi |
| Parametrii zoom | 25 - 400% |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 335 |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 250 |
| Putere consumata | Copiere independenta: 39 W Pregatita: 18 W Repaus: 1 W |
| Sistem de operare compatibil | Mac OS 10.10.x, 10.14. x, 10.15. x, 11. x, 12. x, X 10.11.x, X 10.12.x, X 10.13.x, 11 sau ulterior Windows XP Professional x64 Edition SP2 sau ulterior, XP SP3 (32-bit) sau ulterior, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Server 2003 R2, 2003 SP2, 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019, 2022 |
| Nivel zgomot | 52 dB (A) |
| Greutate | 46.1 kg |