| Tip produs | Imprimanta multifunctionala |
| Tehnologie printare | Inkjet |
| Mod printare | Color |
| Utilizare | Acasa si birou |
| Functii principale | Print, Scan, Copy |
| Format general imprimanta | A4 |
| Printare fata/verso (Duplex) | Manual |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Functii speciale | Printare de pe telefon sau tableta; Scanare in PDF |
| Conectivitate | Wireless, USB |
| Continut pachet | Imprimanta, cablu USB, consumabile |
| Consumabil pachet | Culoare |
| Tip display | LCD |
| Dimensiune display | 2.2 inch |
| Ciclu de lucru maxim (pagini/luna) | 3000 |
| Volum recomandat de printare (pagini/luna) | 300 - 1500 |
| Aplicatii printare cloud & mobile | Da |
| Cablu USB inclus | Da |
| Culoare | Alb |
| Tip consumabil | CISS |
| Consumabile compatibile | Cartuse HP |
| PN consumabil | 1F3Y2A |
| Viteza de printare monocrom | 15 pagini/minut |
| Viteza de printare color | 10 pagini/minut |
| Rezolutie printare (DPI) | 4800 x 1200 |
| Format scanner | A4 |
| Rezolutie scanare (DPI) | 1200 x 1200 |
| Functii scanner | Scanare in PDF |
| Viteza de copiere monocrom | 15 pagini/minut |
| Viteza de copiere color | 10 pagini/minut |
| Rezolutie copiere (DPI) | 600 x 600 |
| Parametrii zoom | 25% - 400% |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 100 |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 50 |
| Capacitate alimentare automata documente (ADF) | 35 |
| Numar tavi hartie | 1 |
| Greutate hartie | 60 - 105 g/m² |
| Frecventa procesor | 1 GHz |
| Capacitate memorie | 256 MB |
| Putere consumata | 20 W |
| Format fisier | PDF, JPEG, TIFF |
| Timp de raspuns printare | 15 secunde |
| Sistem de operare compatibil | Windows, macOS, Linux |
| Limbaj printare | PCL, PostScript |
| Nivel zgomot | 50 dB |
| Interfata | USB 2.0, Wi-Fi |
| Greutate | 5.5 kg |
| Lungime | 44.5 cm |
| Latime | 37.5 cm |
| Inaltime | 16.5 cm |