| Tip produs | Imprimanta multifunctionala |
| Tehnologie printare | Laser |
| Mod printare | Monocrom |
| Utilizare | Home & office||Business |
| Functii principale | Print, Scan, Copy, Fax |
| Format general imprimanta | A4 |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Functii speciale | Confidential Printing Dual-band WiFi (2.4G/5G) Instalare ”One step” |
| Conectivitate | USB Wi-Fi NFC Retea |
| Continut pachet | Cablu USB||Echipament||Cablu de alimentare||Ghid de instalare si configurare rapida||Consumabile||CD cu software |
| Consumabil pachet | Starter |
| Tip display | Touchscreen |
| Dimensiune display | 3.5 inch |
| Ciclu de lucru maxim (pagini/luna) | 100000 |
| Volum recomandat de printare (pagini/luna) | 4000 |
| Aplicatii printare cloud & mobile | Mopria AirPrint Pantum |
| Cablu USB inclus | Da |
| Consumabile compatibile | TL-5120: 3000 Pagini||TL-5120H: 6000||Pagini TL-5120X: 15000 Pagini||DL-5120: 30000 Pagini |
| Viteza de printare monocrom | 40 ppm |
| Format scanner | A4 |
| Rezolutie scanare (DPI) | 1200 x 1200 |
| Functii scanner | Scan to PC Scan to E-mail Scan to SMB Scan to FTP Scan to USB Thumb Drive Scan to APP(iOS/Android/iPad OS) |
| Viteza de copiere monocrom | 40 ppm |
| Rezolutie copiere (DPI) | 600 x 600 |
| Parametrii zoom | 25 - 400% |
| Frecventa procesor | 1.2 GHz |
| Capacitate memorie | 512 MB |
| Putere consumata | 650 W |
| Limbaj printare | PCL5e PCL6 PS |
| Nivel zgomot | 54 dB |
| Interfata | NFC High-Speed USB 2.0 IEEE 802.3 10/100/1000Base-Tx WiFi(2.4G/5G):IEEE 802.11a/b/g/n |
| Greutate | 14.7 Kg |
| Lungime | 559 mm |
| Latime | 444 mm |
| Inaltime | 488 mm |