| Tip produs | MFP |
| Tehnologie printare | Laser |
| Mod printare | Monocrom |
| Utilizare | Birou |
| Functii principale | Print, Scan, Copy |
| Format general imprimanta | A4 |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Functii speciale | Scanare color |
| Conectivitate | USB 2.0 Hi-Speed, Gigabit Ethernet |
| Continut pachet | MFP Pantum, 1 x cartus de start TL-R5220: 3000 pagini, 1 x tambur de start DL-R5220: 30000 pagini, 1 x manual de instalare, 1 x cablu de alimentare, 1 x cablu USB, 1 x CD cu drivere si documentatie |
| Tip display | Ecran tactil |
| Ciclu de lucru maxim (pagini/luna) | 100000 |
| Volum recomandat de printare (pagini/luna) | Pana la 4000 |
| Aplicatii printare cloud & mobile | Da |
| Cablu USB inclus | Da |
| Culoare | Alb |
| Viteza de printare monocrom | 42 pag/min (A4) |
| Rezolutie printare (DPI) | max. 1200x1200 dpi |
| Format scanner | Planșetă și protaj |
| Rezolutie scanare (DPI) | max. 1200x1200 dpi |
| Functii scanner | Scanare pe PC, email, FTP, SMB, USB |
| Viteza de copiere monocrom | 42 pag/min (A4) |
| Rezolutie copiere (DPI) | max. 1200x1200 dpi |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 250 |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 150 |
| Capacitate alimentare automata documente (ADF) | 50 |
| Numar tavi hartie | 3 |
| Greutate hartie | 60-120 g/m2 |
| Frecventa procesor | 1200 MHz |
| Capacitate memorie | 1024MB |
| Format fisier | PCL5e, PCL6, PS3, PDF |
| Timp de raspuns printare | Sub 5.9 sec |
| Sistem de operare compatibil | Microsoft Windows: XP/ 7/ 8.1/ 10/ 11; Windows Server 2012/ 2016/ 2019/ 2022/ 2025 (64 bit) pe platforma Intel/AMD x86 (32/64-bit); MacOS: 10.13/ 10.14/ 10.14/ 11/ 12/ 13/ 14/ 15; Linux: Ubuntu 16.04/18.04/20.04/22.04; Debian 10/11/12 (32/64 bit); Redhat 8/Redhat 9; Centos 8.2 (32/64 bit)/ Centos Stream 9 (x64); Astra Linux Special Edition 1.6 / 1.7 / 1.8 (x64); ALT Linux (x64); RedOS 7.3 (x64) |
| Limbaj printare | PCL5e, PCL6, PS3, PDF |
| Interfata | USB 2.0 Hi-Speed, Gigabit Ethernet |
| Greutate | 12.5 kg |
| Lungime | 365 mm |
| Latime | 415 mm |
| Inaltime | 370 mm |