| Tehnologie | IPS |
| Standarde | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Greutate | 23.83 lbs. |
| Lungime | 32.03 in. |
| Inaltime | 21.37 in. |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 31.5 W |
| Putere consumata | 31.5 W |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Diagonala | 34.1 inch |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | UWQHD |
| Rezolutie optima | 3440 x 1440 |
| Tip iluminare fundal | LED Backlight |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Luminozitate | 300 cd/m2 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178/178 grade |
| Contrast tipic | 2000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 120 Hz |
| Numar culori | 1.07 miliarde |
| Porturi video | 2 x DisplayPort, 1 x HDMI, Thunderbolt 4 |
| Porturi audio | RJ45 |
| Data ports | 8 USB |
| Functii speciale | KVM switch, USB Type-C hub |
| Montare pe perete | Compatibil VESA (100 x 100 mm) |
| Continut pachet | monitor, cablu DisplayPort 6', cablu HDMI 6', cablu Thunderbolt 4 3.3', cablu USB 3.2 Gen 2 Type-A la Type-C 3.3' |
| Inclinare | 26 grade |