| Greutate | 12.2 kg |
| Lungime | 9.95 in |
| Latime | 37.27 in |
| Inaltime | 24.5 in |
| Putere consumata | 140 W |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Diagonala | 39.7 inch |
| Tehnologie display | IPS |
| Tip rezolutie | WUHD |
| Rezolutie optima | 5120 x 2160 |
| Tip suprafata display | Matte |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Luminozitate | 450 cd/m² |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Contrast tipic | 2000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 120 Hz |
| Porturi video | HDMI, DP, Thunderbolt |
| Data ports | RJ45 |
| Functii speciale | Boxe 2x 9W |
| Continut pachet | Monitor, Stand Riser, Stand Base, Quick Setup Guide, Safety Environmental and Regulatory Information, Factory Calibration Report |