Monitor LG 27G850A-B
Monitoare
SKU: 27G850A-B.AEU
ID: 600811
stoc furnizor
Lei
Estimat livrare
18 - 19 Mai 2026
Cost livrare
Bucureşti: 4.76 Lei
Curier Romania: 24.75 Lei
365 zile
retur
Livrare
rapida
Consiliere
gratuita
Monitor de Gaming LG UltraGear 27G850A-B
Descoperiti performanta de varf cu monitorul LG UltraGear 27G850A-B, un monitor de gaming de 27 inch, cu rezolutie 4K UHD si refresh rate de 240Hz. Acest monitor este echipat cu un panou IPS de inalta calitate, care ofera culori vibrante si un unghi de vizionare larg de 178°. Cu un timp de raspuns rapid de 1ms, veti experimenta o fluiditate exceptionala in jocuri, fara intarzieri sau neclaritati.
Tehnologie Avansata
Conectivitate Versatila
Design Elegant
Caracteristici Generale
GamaGaming
StandardeDTS HP:X
Greutate9.40kg (cu suport), 5.20kg (fără suport)
Lungime614.7mm
Latime471.8mm
Inaltime249.1mm (cu suport comprimat), 581.8mm (cu suport extins), 68.1mm (fără suport)
Consum energie electrica / 1000 ore26kWh/1000h (F), 58kWh/1000h (G)
Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UEF
Putere consumata0.5W (standby), 0.3W (deactivat)
Culoarenegru (spate) / negru (suport) / negru (margine inferioară)
Afisare
Diagonala27 inch
Tehnologie displayIPS
Tip rezolutie4K UHD, 16:9
Rezolutie optima3840 x 2160
Tip iluminare fundalLED
Aspect imagine16:9
Format ecranplat
Luminozitate450cd/m² (tipic), 750cd/m² (HDR)
Timp de raspuns1ms (GtG)
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala178°/178°
Rata de refresh (maximala)240Hz (3840x2160), 480Hz (1920x1080)
Numar culori10bit (1.07 miliarde culori, nativ)
Conectivitate
Porturi video1x DisplayPort 2.1, 2x HDMI 2.1
Data ports1x USB-B 3.0 (Upstream), 2x USB-A 3.0 (downstream)
Facilitati
Functii specialeslot de securitate Kensington, iluminare pe spate (RGB), margine subțire
Montare pe perete100x100 (ocupat)
Ergonomie
Inclinare+18°/-5°
Rotire±30°
Pivotare+90°
Inaltime ajustabila110mm