| Tehnologie | IPS |
| Standarde | ENERGY STAR, TCO |
| Greutate | 2.6 kg |
| Lungime | 539.9 mm |
| Latime | 321.4 mm |
| Inaltime | 190 mm |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Tehnologie display | IPS |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178º/178º |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 100 Hz |
| Porturi video | 2 x HDMI |
| Porturi audio | 3-pole (Sound Only) |
| Functii speciale | Low blue light, Flicker Safe, Color Weakness Mode, OnScreen Control |
| Montare pe perete | 75 x 75 mm |
| Continut pachet | Adapter, Cablu HDMI, Cablu de alimentare |
| Inclinare | Da |