| Tip | Panouri luminoase |
| Numar produse | 9 |
| Wireless | Da |
| Alimentare | 200 x 230 x 6 mm |
| Dimensiuni | 200 x 230 x 6 mm |
| Culoare | Alb-Transparent |
| Greutate | ABS |
| Control aplicatie | Da |
| Material | ABS |
| Temperatura luminii | 1200 - 6500 K |
| Intensitate iluminare | 80 lumeni |
| Putere totala | 1.5 W |
| Altele | 1200 - 6500 K |