| Tip produs | Aspirator robot |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscat și umed |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tehnologie | Sistem DualFlow fara incurcatura||MopExtend & Corner Reverse & EdgeSwing||AI DirtSense 1.0 |
| Functii | Functie de mapare |
| Adancime | 355 mm |
| Latime | 350 mm |
| Inaltime | 109.6 mm |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 15.8 kg |
| Autonomie acumulator | pana la 220 minute |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Aspirator Robot x1 Mopuri x2 Recipient/sac pentru praf x1 Statie x1 Sac pentru praf pentru statie x1 Baza de curatare x1 Placa de curatare x1 Rezervor apa curata x1 Rezervor apa murdara x1 Accesorii Rampa de extensie x1 Perii laterale anti-innodare x2 Cablu de alimentare al statiei x1 Detergent pentru podea x1 Manual de utilizare x1 Sac pentru praf x1 Filtru pentru recipientul de praf x1 Recipient pentru praf inlocuibil x1 |